چگونه از سند ملکی استعلام بگیریم؟

مشکلات حقوقی و کیفری ای که در پرونده های ملکی وجود دارد، اکثرا به دلیل عدم آگاهی از معتبر بودن مدارک و اسناد ملک می‌باشد. انتقال یک ملک زمانی به صورت قانونی صورت میگیرد و اعتبار دارد که سند ملکی از طرف فروشنده به نام خریدار زده شود. میتوان گفت سند یک ملک مهم ترین مدرک اثبات مالکیت شما می‌باشد. برای اطمینان بیشتر در معاملات استعلام سند ملکی از بهترین راه ها می‌باشد.

حال ممکن است مشکلاتی در یک معامله مانند فروش مال غیر و یا … برای شما ایجاد شود. بهترین راهکار برای جلوگیری از بروز اینگونه مشکلات استعلام گیری از سند ملکی است. موسسه حقوقی عدل مبین در این مقاله قصد دارد تا با دراختیاز گذاشتن تجربیات خود شما را درباره این موضوع کمک کند.

جهت مشاوره حقوقی برای پرونده های ملکی خود میتوانید با ما تماس بگیرید

 

” طبق ماده 1287 قانون مدنی برای تعریف سند رسمی :  اسنادی که در اداره ثبت اسناد و املاک و یا دفاتر اسناد رسمی یا در نزد سایر مامورین رسمی، در حدود صلاحیت آنها و بر طبق مقررات قانونی تنظیم شده باشند رسمی است. “

استعلام گیری آنلاین سامانه استعلام الکترونیک ملک

استعلام گیری آنلاین | سامانه استعلام الکترونیکی ملک

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سامانه ای معرفی کرده است که با استفاده از آن میتوانید به راحتی استعلام سند ملکی را بگیرید و اطلاعات آن آگاه شوید. در این سامانه با استفاده از کدملی و بارکد میتوانید استعلام سند مالکیت را انجام دهید. استفاده از این سامانه کار را برای افراد بسیار آسان کرده و میتواند شمارا با خطرات احتمالی از سوی کلاهبرداران آشنا کند.

” آدرس وبسایت استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی :

my.ssaa.ir

همین حالا با کدملی استعلام سند مالکیت را بگیرید

به توجه به بالا بودن حجم معاملات ملکی در کشور ما خطرات زیادی نیز در این معاملات پدید می‌آید. امروزه مواردی مانند فروش مال غیر و فروش ملک های مشکل دار بسیار در جامعه دیده می‌شود. هرچه اطلاعات بیشتری در زمینه ملک داشته باشید و هرچه در معامله اطلاعات شما از مستندات و مدارک موجود درباره ملک بیشتر باشد اطمینان بیشتری خواهید داشت.

با ورود به سامانه استعلام الکترونیکی ملک میتوانید به راحتی استعلام مالکیت ملک را بگیرید و انجام این کار قبل از معامله میتواند اطمینان خاطر بیشتری به شما بدهد.

عرصه و اعیان چیست

انجام خدمات دفتر اسناد رسمی به صورت آنلاین

انجام خدمات دفاتر اسناد رسمی به صورت آنلاین

در معاملات و کارهای اداری و معاملاتی روزمره ممکن است نیاز به خدمات دفاتر اسناد رسمی مانند تقاضای کپی برابر اصل، درخواست تنظیم سند رسمی و … پیداکنیم. میتوانید با استفاده از سامانه سند من امور دفاتر اسناد رسمی را انجام دهید و همچنین پیگیری تمامی امور خود را نیز به شکل آنلاین انجام دهید.

خدمات تنظیم سند و مشاوره حقوقی ملکی با موسسه حقوقی عدل مبین

خدمات تنظیم سند و مشاوره حقوقی ملکی موسسه حقوقی عدل مبین

موسسه حقوقی عدل مبین با بیش از 18 سال سابقه در پرونده های حقوقی و کیفری ملکی، بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌دهد. تنظیم سند با رعایت تمامی نکات حقوقی و درنظر گرفتن تمامی حقوق شما میتواند تجربه بسیار خوبی از معاملات ملکی شما به جا بگذارد.

موسسه حقوقی عدل مبین با داشتن تیمی از وکلای با تجربه میتواند در موضوعات مختلف در پرونده های ملکی مانند پرونده های ملک مشاع، تقسیم ملک، وصول اجاره، دخل و تصرف،انحصار وراثت ملک و … به شما کمک کند.

غرب تهران، مرکز معاملات ملکی ایران

تهران به عنوان مهم ترین شهر ایران از لحاظ معاملات ملکی محسوب می‌شود. حجم معاملات بالا در این شهر و قیمت بالای ملک در آن باعث شده تا حساسیت بسیار زیادی در معاملات ملک در این شهر وجود داشته باشد. غرب تهران به دلیل بافت بسیار خوب و دسترسی و امکانات عالی، آینده بسیار خوبی در ملک خواهد داشت و رشد بسیار چشم گیری در سال های اخیر داشته است. بهترین پیشنهاد ما به شما داشتن بهترین وکیل ملکی در غرب تهران است تا بتواند بهترین راهنمایی ها را به شما منتقل کند.

برای دریافت مشاوره و ارتباط با وکلای ما با شماره تلفن های ما تماس بگیرید

چقدر این مطلب برای شما مفید بوده؟

با کلیک بر روی ستاره امتیاز دهید

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد نظرات: 0

شما امتیاز دهنده این مطلب باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *