وکیل ملک مشاع در غرب تهران | تخصصی ترین تیم ملکی

وکیل ملک مشاع غرب تهران
وکیل ملک مشاع غرب تهران

اگر به دنبال وکیلی متخصص در زمینه ملکی و املاک مشاعی در منطقه غرب تهران میگردید، بهترین گزینه برای شما موسسه حقوقی عدل مبین می‌باشد. انتخاب تیمی متخصص و وکیلی متخصص بهترین نتیجه را برای مشکلات شما رقم میزند.

دعاوی املاک مشاع در غرب تهران بسیار رایج است و موسسه عدل مبین نیز خدماتی تخصصی در این زمینه ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره رایگان و یا تعیین جلسه مشاوره حضوری درباره املاک مشاعی با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

توضیحی درباره املاک مشاع

به ملکی که دارای چند مالک به صورت شریکی (2 نفر یا بیشتر) باشد و تقسیم بندی مشخصی نیز تعیین نشده باشد، ملک مشاع می‌گویند. دعاوی بسیار متعددی از ملک مشاع در غرب تهران وجود دارد و افراد زیادی نیز پرونده هایی به مشکل خورده با این عنوان دارند.

انواع دعاوی ملک مشاع در غرب تهران
انواع دعاوی ملک مشاع در غرب تهران

انواع دعاوی ملک مشاع در غرب تهران

همانطور که گفتیم دعاوی ملک مشاع در غرب تهران بسیار رایج است و تعداد زیادی دارند. در این قسمت قصد داریم تا برخی از مهم ترین انواع دعاوی ملک مشاع را برای شما عزیزان معرفی کنیم. انواع دعاوی ملک مشاع عبارت اند از:

  • الزام به تنظیم سند رسمی برای ملک مشاع
  • تخلیه ملک مشاع
  • دستور فروش ملک مشاع
  • تفکیک املاک
  • افراز ملک مشاع
  • اعتراض به تقسیم بندی اداره ثبت

اگر با هریک از این دعاوی سر و کار دارید و یا سوالاتی درباره املاک مشاعی خود در غرب تهران دارید، از یک وکیل ملکی در غرب تهران کمک بگیرید. همین حالا میتوانید با شماره تلفن های زیر با ما جهت مشاوره در تماس باشید.

خرید و فروش ملک مشاع

خرید و فروش ملک مشاع حساسیت بسیار زیادی دارد. بسیاری از افراد برای معاملات ملک مشاع محتاط عمل میکنند و یا بسیاری نیز علاقه ای به معامله یا خرید این نوع املاک ندارند. برای فروش یک ملک مشاع باید رضایت قانونی و کامل تمامی مالکان وجود داشته باشد.

املاک رسمی سند شش دانگ دارند و تمامی مالکیت آنها متعلق به یک فرد است. اما اسناد املاک مشاعی به این شکل نیست و دارای چند مالک هستند.

در مناطقی که خرید و فروش املاک و ملک رایج است مانند غرب تهران، تعداد پرونده های ملک مشاعی زیاد است. بهترین گزینه هنگام معاملات ملک مشاع در این منطقه مشاوره گرفتن و یا همکاری با یک وکیل ملکی با تجربه می‌باشد.

نکته ای مهم قبل از معامله ملک مشاع
نکته ای مهم قبل از معامله ملک مشاع

نکته ای مهم قبل از معامله ملک مشاع

در این قسمت قصد داریم تا نکاتی مهمی که باید قبل از معامله املاک مشاعی رعایت کنید را بیان کنیم. بسیاری از افراد بدون هیچ اطلاع و علمی پای معاملات ملکی میروند و دچار مشکلات زیادی می‌شوند. این افراد تصور دارند که بعد از مواجه شدن با مشکل باید به وکیل مراجعه کنند و راهنمایی بگیرند که این تصوری اشتباه است.

قبل از رفتن پای معامله بهتر است با یک وکیل ملکی مشاوره بگیرید و یا اینکه همراه یک مشاور حقوقی ملکی و وکیل ملکی به پای معامله بروید. این کار باعث میشود تا از بروز مشکلات مختلف برای شما جلوگیری کند.

با توجه به تعداد زیاد کلاهبرداران ملکی رعایت کردن این نکته بسیار مهم و حیاطی است. برای دریافت مشاوره رایگان با بهترین وکیل ملکی در غرب تهران با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

توضیحی درباره افراز ملک مشاع غرب تهران
توضیحی درباره افراز ملک مشاع غرب تهران

توضیحی درباره افراز ملک مشاع در غرب تهران

زمانی وجود دارد که تصمیم به فروش ملک مشاع آغاز میشود. در این مرحله باید رضایت تمامی مالکان ملک مشاعی وجود داشته باشد تا فروش صورت بگیرد. اگر مالکان برای فروش به تفاهم نرسند باید نسبت به تفکیک سهم خود اقدام نمایند.

به تقسیم بندی ملک مشاع و تعیین سهم هر یک از افراد باید برای افراز ملک مشاعی اقدام نمود.

چقدر این مطلب برای شما مفید بوده؟

با کلیک بر روی ستاره امتیاز دهید

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد نظرات: 0

شما امتیاز دهنده این مطلب باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *