وکیل ملکی در تهران | حل مشکلات پرونده های ملکی

پرونده های ملکی و مشکلات حقوقی مربوط به ملک خود را با تیمی متخصص از وکلای ملکی حل کنید. موسسه حقوقی عدل مبین با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه پرونده‌های ملکی و با داشتن تیمی متخصص از وکلای پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی به شما است. برای حل دعاوی ملکی خود مانند دعاوی ملک مشاع، تصرف عدوانی، تخلیه ملک، فروش مال غیر، مشکلات سند و … با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. با داشتن بهترین وکیل ملکی، نگران مشکلات خود نباشید.

۰۲۱-۸۸۵۹۶۱۸۰ ۰۹۱۲۹۵۲۹۰۳۱

بهترین تیم وکلای ملکی را برای حل پرونده شما به کار می‌گیریم

بهترین تیم وکلای ملکی را برای حل پرونده شما به کار می‌گیریم

بهترین تیم وکلای ملکی را برای حل پرونده شما به کار می‌گیریم

بهترین تیم وکلای ملکی را برای حل پرونده شما به کار می‌گیریم

منظور از پرونده ملکی چیست؟

منظور از پرونده ملکی چیست؟

سوالی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که منظور از پرونده‌های ملکی چیست؟ به دلیل اهمیت و ارزش بالای ملک و املاک، معاملات بسیاری در این حوزه صورت می‌گیرد و در این معاملات ممکن است مشکلات حقوقی بسیاری برای افراد ایجاد شود. ممکن است در خرید و فروش املاک اختلافاتی بین طرفین صورت گیرد یا مشکلات فنی و حقوقی مخالفی در قراردادها و اسناد و مدارک وجود داشته باشد که باعث شود تا طرفین به فکر راه‌حل های قانونی باشند. در مثالی دیگر ممکن است فردی ملک شما را تصرف کرده باشد و دسترسی به ملک خود نداشته باشید. تمامی این موضوعات و مشکلات مرتبط دیگر مربوط به پرونده‌های ملکی می‌شوند. تنها شخصی که بتواند به صورت کاملا تخصصی و علمی راهحل های درست و قانونی این نوع مشکلات را به شما معرفی کند، یک وکیل ملکی با تجربه است.


برخی از مهم‌ترین مشکلات پرونده‌های ملکی

موسسه حقوقی عدل مبین در زمینه پرونده‌های ملکی بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان دارد. بعد از سالها تجربه و فعالیت در این حوزه، با مواردی مواجه شده‌ایم که بیشتر اتفاق افتاده اند و افراد بیشتری با این مسائل درگیر هستند. در این بخش به معرفی برخی از مهم‌ترین و رایج‌ترین دعاوی ملکی که بیشتر اتفاق می‌افتند می‌پردازیم.

وکیل ملکی

وکیل ملکی به چه شخصی می‌گویند؟

وکیل ملکی یا مشاور ملکی شخصی است که، در رشته حقوق و وکالت تحصیل کرده است و دانش بالایی در زمینه مسائل حقوقی و کیفری ملکی دارد. علاوه بر دانش و تخصص در زمینه ملک، تجربه بالایی نیز در پرونده های ملکی دارد و با مشکلات زیادی در این نوع پرونده‌ها مواجه شده است که همین تجربه و دانش را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. وکیل ملکی با مشکلاتی که برای پرونده ملکی شما به وجود آمده است، کاملا آشنا است و تمامی راه حل‌های قانونی برای رفع آن و پیگیری آن را می‌داند. پرونده‌های ملکی از مشکل‌ترین و رایج‌ترین پرونده‌های حقوقی در ایران هستند. باید توجه داشته باشید که همه وکلا تجربه و دانش لازم برای حل پرونده‌های ملکی را ندارند. اگر قصد همکاری و کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در تهران را دارید، همین حالا با شماره تلفن‌های موسسه حقوقی عدل مبین تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۵۹۶۱۸۰ ۰۹۱۲۹۵۲۹۰۳۱
روند کاری وکلای ملکی موسسه عدل مبین به چه شکل است؟

روند کاری وکلای ملکی موسسه عدل مبین به چه شکل است؟

هنگامی که شما قصد همکاری با یک وکیل ملکی از طرف موسسه حقوقی ما را دارید، تیم وکلای عدل مبین طی یک روند خاص و بر اساس مراحل فنی همراه شما خواهند بود. از مهم‌ترین اهداف ما جلب رضایت شما بوده و به همین دلیل سعی داشته‌ایم تا به مناسب‌ترین روش خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهیم.


تماس شما با موسسه و دریافت مشاوره رایگان تلفنی

در ابتدا شما با استفاده از شماره تلفن‌هایی که در داخل وبسایت و یا شبکه‌های اجتماعی موسسه حقوقی عدل مبین قرارداد تماس می‌گیرید. اگر برای دریافت مشاوره حقوقی تماس بگیرید، کارشناسان حقوقی موسسه بهترین راهنمایی‌های لازم را به صورت تلفنی به شما عزیزان ارائه می‌کنند. همچنین ممکن است نیاز به مشاوره حضوری داشته باشید و یا قصد همکاری با وکلای موسسه را داشته باشید که در این صورت همکاران ما وقت یک جلسه حضوری را در دفتر رسمی، برای شما عزیزان تعیین می‌کنند. مشاوره رایگان با وکیل ملکی از خدمات ویژه‌ای است که موسسه حقوقی عدل مبین به شما عزیزان ارائه می‌دهد.


جلسه مشاوره حضوری با شما در موسسه عدل مبین

بعد از مشاوره تلفنی، کارشناسان ما با شما جهت برقراری جلسه حضوری در موسسه در خصوص توضیح بیشتر و آگاهی بیشتر تیم ما از پرونده شما، قراری را ترتیب می‌دهند. در این جلسه توضیحات شما و مدارک شما برای اولین بار به دست وکلای ما می‌رسد و شما می‌توانید توضیح بهتری درباره مشکل ملکی خود ارائه دهید.


امضای قرارداد و شروع اعتماد شما به ما

بعد از بررسی پرونده حقوقی ملکی شما عزیزان توسط تیم وکلای ملکی عدل مبین، درباره قرارداد و نحوه کار با شما عزیزان گفت و گو می‌کنیم و اعتماد شما عزیزان به ما در این مرحله آغاز می‌شود. هدف اصلی ما رضایت شما عزیزان از تمامی مراحل همکاری با ما می‌باشد.


تحقیق و بررسی پرونده ملکی

بعد از امضا قرارداد و اعتماد شما به موسسه حقوقی عدل مبین، تیم ما فعالیت خود را آغاز می‌کند. در گام‌های نخست تیم مجرب ما تحقیق و بررسی خود را نسبت به مدارک شما و موضوع پرونده شروع می‌کند. اگر در این مرحله نیاز به هماهنگی با شما و یا نیاز به برقراری جلسه جهت گرفتن اطلاعات بیشتر باشد، تیم ما با شما عزیزان اقدامات لازم را هماهنگ می‌کند.


پیگیری روند قانونی پرونده از صفر تا صد

بعد از بررسی و تحقیقات اولیه، پرونده ملکی شما را از ابتدا تا زمان گرفتن نتیجه مورد نظر، پیگیری می‌کنیم و تمامی مراحل مورد نیاز مربوط به موضوعات حقوقی پرونده توسط وکیل ملکی ما انجام می‌شود و شما را از تمامی مراحل مطلع می‌سازیم تا با رضایت کامل و با اعتمادی که به ما دارید، دیگر نگران پرونده و مشکلات حقوقی خود نباشید.

یک وکیل ملکی باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

یک وکیل ملکی باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

هنگامی که شما پرونده ملکی خود را به یک مشاور حقوقی ملکی می‌سپارید، قصد دارید تا بهترین نتیجه را برای پرونده خود بگیرید. شما انتظار دارید تا هزینه‌ای که می‌کنید و وقتی که برای گرفتن یک مشاور حقوقی ملکی سپری میذارید، بهترین بازخورد را برای شما داشته باشید. یک وکیل ملکی متخصص باید مهارت‌هایی را داشته باشد که در تصویر مربوطه می‌توانید مهم‌ترین این مهارت‌ها را مشاهده کنید. ارتباطات قوی و سالم، تحقیق و بررسی درست، مردم شناسی، تحیل موضوع، خلاقیت، دانش تخصصی بالا، تجربه و رزومه قوی و … همه از مهارت‌های کلیدی است که یک وکیل فعال در حوزه ملک باید آنها را دارا باشد.


چرا عدل مبین را انتخاب کنیم؟

قطعا شما به دنبال وکیلی هستید تا نتیجه دلخواه مورد نظر شما را کسب کند و بهترین راه‌حل قانونی را برای پرونده شما انتخاب کند. موسسه حقوقی عدل مبین به صورت تخصصی و متمرکز، بر روی پرونده‌های ملکی فعالیت می‌کند و در این زمینه بیش از ۲۰ سال سابقه موفق و درخشان دارد. هدف ما حل مشکلات شما در سریع‌ترین زمان و با بهترین روش است تا از همکاری با تیم وکلای ملکی موسسه حقوقی عدل مبین رضایت کامل را داشته باشید. موسسه حقوقی عدل مبین تمامی مراحل و اقدامات مورد نیاز در پرونده شما را بدون نیاز به حضور خودتان پیگیری می‌کند. نکته مهم دیگری که باعث می‌شود تا عدل مبین را برای حل مشکلات حقوقی ملکی خود انتخاب کنید این است که، شما می‌توانید نظر تخصصی بیش از ۳ وکیل پایه یک دادگستری را در تیم موسسه برای پرونده خود داشته باشید تا مطمئن شوید بهترین نتیجه دلخواه شما کسب خواهد شد. موسسه حقوقی عدل مبین مشاوره رایگان با وکیل ملکی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید درباره موضوعات حقوقی ملکی خود مشاوره دریافت کنید و سوالات خود را از تیمی با تجربه بپرسید.

مشاوره حقوقی ملکی

وکیل ملکی در تهران اهمیت زیادی دارد

وکیل ملکی در تهران اهمیت زیادی دارد

استان تهران به عنوان پایتخت کشور ایران و به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران، ارزش بسیار بالایی از نظر ملک و املاک دارد. همچنین حجم معاملات ملکی در این استان بسیار زیاد است و همین موضوع باعث می‌شود تا سودجویانه زیادی به فکر کلاهبرداری و سواستفاده‌های شخصی خود باشند. در سال‌های اخیر تعداد پرونده‌های ملکی و آمار دعاوی ملکی بسیار بالا رفته است و افرادی که با این مشکلات برخورد می‌کنند، اطلاعات درستی از اینکه چگونه این مشکلات را حل کنند ندارند. همین موضوع باعث شده تا داشتن یک وکیل ملکی در تهران اهمیت بسیار بالایی داشته باشد و برای افرادی که با معاملات ملکی سر و کار دارند و یا افرادی که به مشکلات مختلف در رابطه با املاک برخورد می‌کنند داشتن یک مشاور حقوقی ملکی بسیار واجب است. دفتر رسمی موسسه حقوقی عدل مبین در شهر تهران و در محله سعادت‌آباد واقع شده است و این تیم به صورت تخصصی درباره حل مشکلات حقوقی ملکی در استان تهران، فعالیت می‌کند و سابقه‌ای درخشان دارد.


آدرس دفتر مرکزی موسسه حقوقی عدل مبین : تهران، سعادت‌آباد، تقاطع بلوار دریا و پاکنژاد، پلاک ۱۹۰، طبقه سوم، موسسه حقوقی عدل مبین (طبقه بالای دفتر خدمات قضایی). دسترسی آسان با ایستگاه مترو دادمان (۱۰۰ متر بالا تر از ایستگام مترو دادمان)


مشاوره با وکیل ملکی چه کمکی به ما می‌کند؟

بسیاری از افراد این سوال را می‌پرسند که دریافت مشاوره وکیل ملکی برای حل مشکلات ما کمکی به ما می‌کند؟ هنگامی که شما قبل از انجام یک معامله ملکی با یک وکیل متخصص مشاوره دریافت کنید، از خطرات احتمالی و حق و حقوق خود به خوبی مطلع می‌شوید. همچنین اگر احتمال وقوع کلاهبرداری یا ضرر برای شما وجود داشته باشد، یک وکیل ملکی می‌تواند شما را به خوبی راهنمایی و مطلع کند. همچنین ممکن است شما به صورت خودسرانه برای حل مشکلات حقوقی ملکی خود اقدام نمایید و به دلیل اینکه اطلاعات خوب و درستی درباره مسائل قانونی و روند قانونی ندارید ممکن است دچار مشکلات جدی‌تری نیز شوید و ضررهای مالی زیادی نسیب شما شود. اما اگر قبل از اقدام به هر عمل حقوقی‌ای از مشاوره با وکیل ملکی استفاده نمایید می‌توانید تصمیمی درست را در زمانی درست اخذ کنید تا از ضررهای مالی در امان باشید و مشکلات خود را حل کنید.


در معاملات ملکی همراه شما هستیم

بسیاری از افراد این تصور را دارند که بعد از زمانی که دچار مشکلات حقوقی مختلف شدند باید برای مشاوره به وکیل مراجعه کنند. این تصور کاملا غلط است! امروزه بسیاری از دعاوی ملکی مربوط به مشکلات معاملات ملکی می‌باشند و به دلیل بررسی نادرست قراردادها، اسناد، مدارک و … به وجود آمده‌اند. تنظیم قراردادها، استعلام از صحت و اصل بودن مدارک، مطالعه موارد قراردادها و … همگی نیازمند داشتن اطلاعات حقوقی و داشتن تجربه بالا در این زمینه می‌باشد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم تا زمانی که قصد معامله ملکی و یا بررسی قرارداد ملکی‌ای را دارید، حتما از یک وکیل متخصص در حوزه ملک کمک بگیرید تا در تمامی مراحل بررسی، همراه شما باشد. این کار از بروز اتفاقاتی مانند کلاهبرداری‌های ملکی، استفاده از اسناد جعلی، فروش مال غیر ملک و … جلوگیری می‌کند تا شما بتوانید با خیالی راحت و آسوده معامله خود را انجام دهید. جهت دریافت مشاوره وکیل ملکی توسط تیم موسسه حقوقی عدل مبین، می‌توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید.


۰۲۱-۸۸۵۹۶۱۸۰ ۰۹۱۲۹۵۲۹۰۳۱

طراحی و توسعه توسط تابزمدیا | تولید محتوا: آرمین اسدی