مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات با مطمئن ترین روش | مشاوره اخذ اقامت دبی با تیمی با تجربه

اگر شما هم به دنبال مهاجرت به امارات هستید و قصد گرفتن اقامت دبی را دارید، با موسسه عدل مبین به صورت کاملا قانونی و در سریعترین زمان به هدف خود برسید. تیمی از وکلای قانونی با تجربه در زمینه مهاجرت به دبی، راهی را متناسب با هدفتان به شما معرفی می‌کنند که در طی مدت ۲۰ روز کاری با قیمتی بسیار مناسب و راه حلی کاملا قانونی و مطمئن به کشور امارات مهاجرت کنید و اقامت خود را اخذ کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید.

اخذ اقامت کشور امارات فقط در مدت ۲۰ روز کاری

۰۲۱-۸۸۵۹۶۱۸۰ ۰۹۱۲۹۵۲۹۰۳۱

بهترین خدمات را برای مهاجرت به امارات ارائه می‌دهیم

هدف اصلی ما ارائه راهی مطمئن و شفاف برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور امارات برای شما است. ما شما را در تمامی مراحل راهنمایی و پشتیبانی می‌کنیم. خدماتی را به شما ارائه می‌دهیم که تجربه آن را به صورت کامل داریم. شما می‌توانید شرایط خود را در طی یک جلسه حضوری در دفتر مرکزی موسسه حقوقی عدل مبین در سعادت آباد تهران به ما توضیح دهید تا بهترین راه حل و گزینه را به شما معرفی کنیم. برخی از مهم ترین خدمات ما در زمینه مهاجرت به امارات شامل موارد زیر است.مشاوره اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

مشاوره اخذ اقامت از طریق ویزای کاری

مشاوره در خصوص افتتاح حساب بانکی در امارات

مشاوره اخذ ویزای تحصیلی در امارات

چرا باید به امارات مهاجرت کنیم؟ | دلایل مهم برای گرفتن اقامت امارات

چرا باید به امارات مهاجرت کنیم؟ | دلایل مهم برای گرفتن اقامت امارات

کشور های حاشیه خلیج فارس در دهه های گذشته و حتی سال های گذشته پیشرفت های بسیار چشمگیری داشته اند. کشور امارات متحده عربی نیز از معروفترین این کشور ها محسوب می‌شود که شهر های آن مانند دبی از مهم ترین شهر های جهان شناخته می‌شود.

فرصت های شغلی و درآمدزایی

فرصت های شغلی و درآمدزایی

وجود شرایط اقتصادی فوق العاده امارات باعث شده تا امنیت پولی بسیار زیادی در این کشور وجود داشته باشد. همچنین این کشور و مخصوصا شهر دبی را تبدیل به مهمترین مراکز برای بیزینس و تجارت کرده است. فرصت های شغلی و کاری بسیار فوق العاده ای در این کشور وجود دارد که مهاجرت به دبی را برای بسیاری از افراد تبدیل به موضوعی جالب کرده است.

>امنیت فوق العاده

امنیت فوق العاده

بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت به کشوری هستند که امنیت بالایی داشته باشد تا بتوانند برای خود و یا خانواده خود زندگی ای همراه با آرامش بسازند. امنیت جانی، مالی، فکری و … همگی از فاکتور هایی هستند که برای اشخاصی که قصد گرفتن اقامت یک کشور را دارند بسیار مهم هستند. شهر های مهم کشور امارات مانند دبی و ابوظبی طبق آمار و بررسی های انجام شده توسط سازمان های جهانی و بین المللی جز امن ترین شهر های جهان شناخته شده اند. همانطور که مشاهده می‌کنید ما مهم ترین نکات را در خصوص مشاوره مهاجرت به دبی به شما عزیزان انتقال می‌دهیم.

۰۲۱-۸۸۵۹۶۱۸۰ ۰۹۱۲۹۵۲۹۰۳۱
خدمات بانکی فوق العاده آسان و ویژه

خدمات بانکی فوق العاده آسان و ویژه

از دیگر امکانات گرفتن اقامت امارات، خدمات بانکی در این کشور است. مهم ترین و معروفترین بانک های جهان در این کشور و در شهر دبی شعبه و نمایندگی رسمی دارند و شما می‌توانید بعد از اخذ اقامت خود در این کشور در این بانک ها افتتاح حساب کنید. شما می‌توانید با مشاوره های دقیق وکلای موسسه عدل مبین، به روند افتتاح حساب و امور بانکی در امارات آشنا شوید. بعد از افتتاح حساب از هرجای دنیا می‌توان به حساب شما پول واریز کرد و یا شما می‌توانید به هر حساب دیگری در هرجای دنیا پول انتقال دهید. بانک های امارات عضو سازمان صندوق بین المللی پول هستند که امکانات بسیار مهمی را برای حساب های بانکی فراهم می‌کند. بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه از افتتاح حساب بانکی خود (۶ ماه تا ۱ سال) شما را برای گرفتن کریدیت کارت خود راهنمایی می‌کنیم تا با گرفتن این کارت بتوانید در هرجای امارات هرچیزی که خواستید را به صورت اقساطی و با اعتبار کارت خود خریداری کنید. شما میتوانید وام های بسیار مناسب با درصد سود بسیار کم و از بانک های امارات دریافت کنید. شرایطی بسیار فوق العاده ای جهت دریافت وام های بانکی برای امور مختلف ایجاد شده است که هنگامی که اقامت امارات را داشته باشید از تمامی این امکانات بهره مند می‌شوید. شما می‌توانید برای دریافت وام خودتان ضامن خودتان شوید. برخی از مهم ترین بانک های واقع در دبی عبارت اند از:

یک وکیل مهاجرت به امارات، می‌تواند شما را با تجربه بالای خود و دانش تخصصی خود به صورت کامل راهنمایی کند تا راه حلی بسیار مناسب را انتخاب کنید.

۰۲۱-۸۸۵۹۶۱۸۰ ۰۹۱۲۹۵۲۹۰۳۱
تحصیل رایگان در بهترین مدارس و دانشگاه های جهان

تحصیل رایگان در بهترین مدارس و دانشگاه های جهان

از دیگر امکاناتی که می‌توانید بعد از مهاجرت به امارات و گرفتن اقامت این کشور از آن استفاده کنید، تحصیل رایگان در بهترین مدارس این کشور است. فرزندان شما می‌توانند در بهترین مدارس بین المللی امارات تحصیل کنند و در دانشگاه های معتبر دنیا مانند آکسفور یا کمبریج، بدون کنکور و آزمون ادامه تحصیل دهند.


اهمیت داشتن وکیل مهاجرت به امارات

اهمیت داشتن وکیل مهاجرت به امارات

شاید این سوال برای شما پیش آمده که چرا باید از یک وکیل مهاجرت به امارات یا یک متخصص مهاجرت به کشور امارات مشاوره بگیریم؟ توجه داشته باشید که مهاجرت یک تصمیم بسیار مهم و تاثیر گذار در زندگی هر فرد است. اجازه بدید تا با یک مثال میزان اهمیت وکیل مهاجرت و مشاور مهاجرت را به شما توضیح دهیم. تصور کنید قصد داریم تا وارد جنگلی انبوده در سرزمینی نا آشنا شوید. اگر به تنهایی وارد مسیر های این جنگل شوید از خطرات احتمالی آن آگاه نیستید و احتمال گم شدن شما و بروز اتفاقات خطرناک برای شما بسیار زیاد است.

مهاجرت نیز مانند وارد شدن به جنگلی انبود و نا آشنا است. شما وارد کشوری می‌شوید که آشنایی زیادی با آن ندارید و از قوانین و راه های زندگی در آن اطلاع کافی ندارید و ممکن است خطرات بسیاری شما را تهدید کند. حال تصویر کنید شخصی آشنا به زندگی در کشور امارات شما را راهنمایی کند و تجربیات کاملا واقعی خود را به شما انتقال دهد تا در تمامی مسیر های مهاجرت به درستی راهنمایی شوید. برای مثال به شما بگوید با چه پروازهایی بهتر است به کشور مقصد بروید و یا در ابتدا به کدام ادارات قانونی جهت اخذ اقامت مراجعه کنید. تمامی مدارک مورد نیاز را به شما می‌گوید تا بتوانید با خیالی راحت و در زمانی درست آنها را تهیه کنید.

نتیجه گیری می‌کنیم که مشاوره مهاجرت به دبی می‌تواند راه و مسیر مهاجرت شما و حتی اخذ اقامت شما را بسیار راحت سازد. موسسه حقوقی عدل مبین با داشتن تیمی تخصصی از وکلای مهاجرت و مشاوران اخذ اقامت دبی بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد می‌دهد. همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۵۹۶۱۸۰ ۰۹۱۲۹۵۲۹۰۳۱

روش های مهاجرت به امارات متحده عربی

روش های مهاجرت به امارات متحده عربی

در این قسمت قصد داریم تا روش هایی از مهاجرت به امارات را به شما معرفی کنیم که سال ها در آنها تجربه داریم و می‌توانیم مشاوره کاملا تخصصی به شما بدهیم. موسسه حقوقی عدل مبین به ۲ روش میتواند اقامت کشور امارات را برای شما عزیزان دریافت کند. ۲ روش اخذ اقامت امارات (دبی) که می‌توانیم خدماتی تخصصی از مرحله اول تا اخذ اقامت در آنها به شما ارائه دهیم شامل موارد زیر است:

  1. اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت
  2. اخذ اقامت از طریق ویزای کاری

اقامت کشور امارات با استفاده از ثبت شرکت

اقامت کشور امارات با استفاده از ثبت شرکت

بیزینس و تجارت از مهم ترین شغل ها و روش های درآمدزایی در کشور امارات و مخصوصا در شهر دبی است. روش های ثبت شرکت در امارات با دیگر کشور های دنیا متفاوت است و بر خلاف تصورات مردم، روشی ارزان و تقریبا آسان دارد. موسسه حقوقی عدل مبین میتواند مشاوره تخصصی در خصوص ثبت شرکت در امارات به شما میدهد تا در طی مدت ۲۰ روز کاری به راحتی شرکت در امارات ثبت کنید و اقامت ۳ ساله قابل تمدید برای کشور امارات دریافت کنید. ویژگی این روش اقامت مدت زمان بسیار کم برای اخذ آن است.

عدل مبین سعی دارد با راهی به شما نشان دهد تا با هزینه ای بسیار کم و در مدت زمان بسیار کوتاه اقامت کشور امارات را دریافت کنید. شما با استفاده از اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور امارات میتوانید اقامتی قابل تمدید در این کشور تهیه کنید و هر ۳ سال با پرداخت هزینه ای حدود ۱۰۰۰ درهم اقامت خود را به راحتی تمدید کنید.

از دیگر ویژگی های این روش اخذ اقامت، اجازه صدور ۳ ویزای کارمندی از طرف شرکت خودتان است که میتوانید از این ویژگی به روشی بسیار فوق العاده استفاده نمایید.

شما با این اقامت تمامی امکانات یک شهروند اماراتی را خواهید داشت و میتوانید از تمامی خدمات مانند خدمات بانکی و تسهیلات بانک های دبی استفاده کنید و درآمد بسیار خوبی در طی چند سال از راهی درست و قانونی کسب کنید.

تذکر بسیار مهم : امارات کشوری بسیار قانون مند و بر پایه ساختاری منظم است. هرگونه تخلف در این کشور پیگرد های قانونی بسیار سنگینی از طرف پلیس و دولت خود امارات دارد. در هر کشوری باید طبق قوانین آن کشور و با احترام به ساختار های آن مکان زندگی کرد.

مهاجرت به امارات

آدرس دفتر مرکزی موسسه حقوقی عدل مبین : تهران، سعادت‌آباد، تقاطع بلوار دریا و پاکنژاد، پلاک ۱۹۰، طبقه سوم، موسسه حقوقی عدل مبین (طبقه بالای دفتر خدمات قضایی). دسترسی آسان با ایستگاه مترو دادمان (۱۰۰ متر بالا تر از ایستگام مترو دادمان)


اقامت کشور امارات از طریق کار

از دیگر روش هایی که موسسه حقوقی عدل مبین میتواند به صورت تخصصی درباره آن به شما مشاوره دهد، گرفتن اقامت امارات از طریق ویزای کار است. بسیاری از افراد قصد رفتن به کشور امارات برای کار را دارند اما نمیدانند از چه روشی باید برای این امر اقدام کنند. در این روش نیز شما با استفاده از راهی که تیم وکلای تخصصی موسسه عدل مبین به شما پیشنهاد میدهد میتوانید اقامت ۳ ساله خود را دریافت کنید. این روش نسبت به روش ثبت شرکتی هزینه کمتری را شامل میشود اما تفاوت اصلی آن در نوع تمدید آن است. این اقامت بعد از ۳ سال به صورت عادی قابل تمدید نیست و برای تمدید آن باید مراحل را انجام دهید که تیم تخصصی عدل مبین میتواند شما را در این راه به خوبی راهنمایی کند تا با روشی قانونی به اقامت خود ادامه دهید. با این نوع اقامت نیز میتوانید از مزایای بانکی، تحصیلی، درمانی و … در کشور امارات استفاده نمایید و از ویژگی های فوق العاده این کشور استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر در این زمینه با شماره تلفن های زیر تماس برقرار کنید.

۰۲۱-۸۸۵۹۶۱۸۰ ۰۹۱۲۹۵۲۹۰۳۱

طراحی و توسعه توسط تابزمدیا | تولید محتوا: آرمین اسدی