طلاق اتباع افغانستانی در ایران | مناسب ترین وکیل طلاق اتباع

طلاق اتباع افغانستانی در ایران
طلاق اتباع افغانستانی در ایران

با توجه به بالارفتن نرخ جمعیت اتباع افغانستانی در ایران، موسسه حقوقی عدل مبین با داشتن تیمی از وکلای ایرانی و افغانستانی مجرب، خدمات تخصصی خود را در زمینه پرونده های طلاق این عزیزان در کشور ایران ارائه می‌دهد.

امروزه اتباع زیادی در ایران با مشکلات طلاق و مشکلات خانواده مواجه شده اند ولی از روند قانونی بی اطلاع هستند و توانایی پیگیری پرونده طلاق خود را ندارند. بهترین پیشنهاد برای این افراد داشتن یک وکیل طلاق اتباع در ایران است.

با در اختیار داشتن یک وکیل طلاق افغانستانی در ایران و تیمی مجرب از وکلای پایه یک دادگستری میتوانید به مشکلات مربوط به طلاق و خانواده خود رسیدگی کنید و حق و حقوق خود را به صورت کامل دریافت کنید. در این مقاله نیز قصد داریم تا مسئله طلاق اتباع افغانستانی در ایران را به صورت کامل برای شما عزیزان شرح دهیم.

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص طلاق اتباع افغانستانی در ایران همین حالا با ما تماس بگیرید.

بهترین خدمات وکالت خانواده برای افغان ها در ایران
بهترین خدمات وکالت خانواده برای افغان ها در ایران

خدماتی که برای طلاق اتباع افغانستانی به شما ارائه می‌دهیم

در این قسمت برخی از مهم ترین خدماتی که موسسه حقوقی عدل مبین در زمینه پرونده های خانواده و طلاق به شما عزیزان ارائه میدهد را معرفی میکنیم :

  • مشاوره با تیمی متخصص از وکلای خانواده ایرانی و افغانی
  • بدون نیاز به حضور شما در مراحل دادگاه
  • برگزاری جلسات هماهنگی و اطلاع رسانی از روند پرونده
  • هزینه مناسب
  • مشاوره رایگان و کلی درباره مشکلات شما در ابتدای کار
  • گرفتن تمامی حق و حقوق شما به صورت کامل و قانونی
اتباع افغانستانی برای طلاق وکیل بگیرند
اتباع افغانستانی برای طلاق وکیل بگیرند

چرا باید یک وکیل متخصص طلاق اتباع در ایران داشته باشیم؟

شما به عنوان یک اتباع خارجی در ایران زندگی می‌کنید و به احتمال زیاد اطلاعات درست و کاملی از روند قانونی  طلاق و یا موضوعات دیگر مربوط به دعاوی خانواده در ایران را ندارید. اگر خودتان بدون داشتن تجربه و دانش کافی اقدام به عملی کنید ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید که جبران کردن آنها برای شما بسیار سخت باشد.

 برای مثال ممکن است نتوانید حق و حقوق خود را از همسر خود به صورت کامل دریافت کنید و یا در مباحثی مانند حضانت فرزند با مشکل مواجه شوید.

این موارد باعث میشود که داشتن یک وکیل طلاق برای شما به عنوان یک اتباع افغانستانی در ایران بسیار مهم باشد. یک وکیل طلاق افغانستانی در ایران میتواند شما را در تمامی مراحل حقوقی پرونده خود همراهی کند و به شما مشاوره ای درست ارائه کند. این فرد میتواند با زبان مادری خود شما با شما گفتگو کند تا مشکلات شما را به خوبی درک کند و راه حل های خود را به شما پیشنهاد دهد.

موسسه حقوقی عدل مبین علاوه بر داشتن تیمی از وکلای ایرانی متخصص در زمینه پرونده های طلاق، بهترین وکیل افغانستانی در ایران را نیز که عضو موسسه عدل مبین می‌باشد، برای پرونده شما به کار میگیرد تا از انتخاب خود مطمئن باشید.

نکته بسیار مهم : طلاق یک مسئله بسیار مهم و تاثیر گذار است و تصمیم آن نیازمند فکر و پیش بینی همه جوانب است. طلاق ممکن است آثار بدی برای خود شما یا فرزندان شما به همراه داشته باشد. به همین دلیل قبل از تصمیم گرفتن و اقدام به هرکاری با یک فرد مطمئن یا یک مشاور خانواده به خوبی مشورت کنید.

مدارک مورد نیاز برای طلاق اتباع افغانستانی
مدارک مورد نیاز برای طلاق اتباع افغانستانی

مدارک مورد نیاز برای طلاق اتباع افغانستانی در ایران

از مهم ترین سوالاتی برای شما به عنوان یک اتباع افغانستانی در هنگام طلاق مطرح میشود این است که چه مدارکی را باید برای این کار تهیه کنید. برای اینکه به وکلای تخصصی طلاق اتباع افغانستانی در موسسه حقوقی عدل مبین وکالت دهید تا پرونده طلاق شما را پیگیری کنند و بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنند، تنها به 2 مدرک احتیاج دارید که عبارت اند از:

  1. کارت آمایش (مدارک مربوط به اقامت قانونی در ایران)
  2. عقدنامه یا سند ازدواج

البته دقت داشته باشید که طلاق از طرف زن باید با دلایلی درست باشد و نمیتواند مانند مرد حق طلاق داشته باشد مگر اینکه حق طلاق را قبلا به صورت قانونی از مرد گرفته باشد.

 به همین دلیل پیشنهاد میدهیم تا با تماس گرفتن با شماره تلفن های موجود و همانگ کردن وقت برای جلسه مشاوره حضوری خود به دفتر مرکزی موسسه عدل مبین در سعادت آباد تهران مراجعه کنید تا به صورت حضوری مشکلات و شرایط خود را به صورت کامل بیان کنید تا بهترین راه حل توسط وکلای ما به شما ارائه شود.

بیشتر بخوانید : کارت آمایش اتباع افغانستانی

قوانین طلاق برای اتباع در ایران
قوانین طلاق برای اتباع در ایران

قوانین طلاق برای اتباع در ایران

به صورت کلی اتباع خارجی که در ایران اقامت قانونی دارند میتوانند در همین کشور و از طریق سفارت با توجه به قوانین کشور خود نسبت به طلاق اقدام کنند.

 نکته مهم این است که اتباع افغانستانی در ایران می‌توانند طبق قوانین کشور ایران نسبت به طلاق اقدام نمایند اما باید اقامت قانونی داشته باشند و کارت آمایش یا مدارک اقامت قانونی خود را همراه داشته باشند.

 این مسئله باعث میشود تا شما بتوانید با تیم تخصصی وکلای خانواده موسسه حقوقی عدل مبین که بیش از 20 سال سابقه و هزاران پرونده موفق در کارنامه خود دارند همکاری داشته باشید و برای طلاق خود اقدام نمایید.

مسائل مختلف مانند مهریه، اجرت المثل، حضانت فرزند، نفقه، استرداد جهیزیه و … برای اتباع دقیقا طبق قوانین ایران قابل پیگیری است و هدف اصلی وکلای عدل مبین دریافت حق و حقوق شما به صورت کامل است.

هزینه وکیل طلاق برای اتباع افغانستانی در ایران

طلاق مسئله ای بسیار مهم و تاثیر گذار در زندگی هر فرد است. تجربه، رزومه موفق، کیفیت کار و … تعیین کننده قیمت هر خدمات است. موسسه عدل مبین با سال ها تجربه در زمینه وکالت اتباع افغانستانی در ایران تنها هدف اصلی خود را رضایت شما عزیزان قرارداده است. با توجه به شرایط اقتصادی موجود سعی داریم تا مناسب ترین قیمت را نسبت به شرایط شما عزیزان و طبق تعرفه های قانونی ارائه دهیم تا علاوه بر رضایت از پرونده خود از لحاظ اقتصادی نیز بهترین انتخاب را کرده باشید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بوده؟

با کلیک بر روی ستاره امتیاز دهید

میانگین امتیاز: 4.1 / 5. تعداد نظرات: 7

شما امتیاز دهنده این مطلب باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *